Перейти к основному содержанию
На сайті проводяться технічні роботи. Вибачте за незручності.

Понад 200 тис. доз вакцини проти COVID-19 від Дитячого фонду ООН ЮНІСЕФ доправлено в Україну для безоплатних щеплень

29 ноября, 17:11

В Україну доправлено 203 тис. доз вакцини компанії Pfizer проти COVID-19, адаптованої для захисту проти штаму "Омікрон", для безоплатних щеплень від Дитячого фонду ООН ЮНІСЕФ у межах міжнародної ініціативи СOVAX, повідомляє агентство Інтерфакс-Україна.

Як повідомляє Міністерство охорони здоров'я на своєму сайті, вакцину буде розподілено між усіма областями. Зберігання і транспортування вакцин забезпечують фахівці обласних центрів контролю та профілактики хвороб (ЦКПБ) із дотриманням вимог "холодового ланцюга".

Вакцина призначена для бустерного щеплення тим, хто вже має первинний курс вакцинації проти COVID-19.

За словами заступника міністра охорони здоров'я, головного державного санітарного лікаря України Ігоря Кузіна, наразі територією України циркулює понад 13 штамів вірусу SARS-CoV-2, усі виявлені мутації є відхиленнями від штаму "Омікрон".

Загалом від початку епідсезону, який розпочинається в Україні в жовтні, понад мільйон українців захворіли на ГРВІ, грип та COVID-19.

Загальний рекомендований курс із первинної вакцинації проти COVID-19 і першого бустера - три щеплення. Перший бустер вводять через п'ять місяців після первинної вакцинації.

Delimiter 468x90 ad place

Подписывайтесь на свежие новости:

Газета "День"
читать