Перейти до основного вмісту
На сайті проводяться технічні роботи. Вибачте за незручності.

Завдяки активізованій допомозі Заходу кількість пострілів української артилерії зросла мінімум удвічі, - Владислав Селезньов

29 травня, 21:49
Фото Генеральний штаб ЗСУ
Завдяки активізованій допомозі Заходу кількість пострілів української артилерії зросла мінімум удвічі, повідомляє Укрінформ із посиланням на Владислава Селезньова.

Завдяки, зокрема, артилеристам російські загарбники зазнають неймовірних втрат. Про це в ефірі Українського радіо сказав полковник запасу ЗСУ Владислав Селезньов.

«Зараз у нас темп артилерійського вогню відносно пострілів російських артилеристів зріс щонайменше вдвічі. Якщо місяць тому на один український снаряд припадало 10 російських, зараз співвідношення 2 до 10. Саме артилерія та наші ракетники створюють найбільшу кількість знищеної ворожої техніки та особового складу противника. Фактично ця позначка доходить до 90%. А це говорить про те, що ворог зазнає неймовірних втрат», - сказав він.

Селезньов нагадав, що щоранку оприлюднюється зведення від Генштабу ЗСУ щодо кількості враженої ворожої техніки і знищеного особового складу противника. За його словами, «це та інформація, яка відповідає реаліям на полі бою, і цифри насправді вражають».

«Сумарно 505 тисяч російських вояків назавжди залишились в українській землі або повернулися до своїх рідних та близьких у чорних пакетах. І це дуже масштабні втрати, які змушують російське вище військово-політичне керівництво шукати інші шляхи поповнення своїх сил та засобів. Російські емісари нишпорять країнами Центральної Африки, Близького Сходу, їдуть в Індію та Непал, щоб знайти додаткові партії «чмобиків», які будуть виконувати завдання в рамках так званої «спеціальної військової операції», - додав він.

Полковник запасу ЗСУ зазначив, що Росія втрачає ресурси, а нинішня війна – «це насамперед війна ресурсів».

«І тут ми не маємо права пасти задніх. Бо саме від наявності ресурсів у тому місці, де це потрібно в потрібний час, залежить загальна ситуація на полі бою», - сказав Селезньов.

Щодо нинішньої ситуації на фронті він зазначає: у окупантів основними є зараз три напрямки наступу: Краматорський, Покровський і Курахівський. А стосовно потенційного наступу росіян на Сумщину Селезньов вважає, що ситуація там досить напружена, але ресурсів просунутися на територію України завглибшки 8-10 кілометрів у ворога немає.

Як повідомляв Укрінформ, за інформацією Генштабу, загальні бойові втрати російських військ в Україні з 24 лютого 2022 року по 29 травня 2024 року становлять близько 505 тисяч 100 осіб, зокрема 1300 осіб - за останню добу.

Delimiter 468x90 ad place

Підписуйтесь на свіжі новини:

Газета "День"
читати