Перейти до основного вмісту
На сайті проводяться технічні роботи. Вибачте за незручності.

WP: Трамп несподівано заявив донорам, що "бомбив би" Москву, після того, як росія напала на Україну

29 травня, 14:46

Колишній президент США та кандидат на майбутніх президентських виборах Дональд Трамп на початку травня провів приватний захід із деякими з найбільших спонсорів своєї передвиборчої компанії.

Про це пише The Washington Post.

Як зазначають у WP, американський експрезидент намагається залучити кошти на свою передвиборчу кампанію. При цьому розповідаючи донорам, що якщо він не стане президентом, то податки для них зростуть. 

Іншого разу, на зустрічі з керівниками нафтової промисловості, він попросив їх зібрати 1 мільярд доларів для його кампанії. За словами Трампа, зібрання такої суми буде "угодою" для бізнесменів, бо вони зможуть заощадити багато грошей, якщо його переоберуть президентом.

WP пише, що експрезидент США у такий спосіб прагне подолати грошовий розрив із Байденом, а також оплатити дорогі судові рахунки за чотирма його кримінальними обвинуваченнями.

Найчастіше коментарі Трампа на подібних заходах стосуються зовнішньої політикий тем, які він обговорює на мітингах, таких як інфляція та імміграція.

Однак саме на одному із заходів він заявив, що "бомбив би Москву та Пекін, якби росія напала на Україну або Китай — на Тайвань", якби він був президентом.

Видання зазначило, що така заява здивувала деяких донорів, які були присутні на заході.

Delimiter 468x90 ad place

Підписуйтесь на свіжі новини:

Газета "День"
читати