Перейти до основного вмісту
На сайті проводяться технічні роботи. Вибачте за незручності.

Вебінари з міжнародного права: СКУ долучився до проєкту Могилянки

28 березня, 11:21
Фото з архіву "Дня"

Світовий Конґрес Українців став інформаційним партнером проєкту Національного університету “Києво-Могилянська академія” – серії вебінарів “KMAcademic Talks: International Law and the War” з міжнародного права. Заходи відбудуться з квітня по червень онлайн, повідомляється на сайті СКУ.

Проєкт має на меті обговорення актуальних питань міжнародного права в умовах російської агресії проти України. Також будуть представлені дослідження науковців та науковиць університету, які працюють з темами російських злочинів в Україні та протидії у міжнародному вимірі. 

Організатори кажуть, що спільна платформа дозволить не лише дискутувати на визначені теми, але й сформувати перелік стійких аргументів і доказів порушення прав зі сторони Росії, які можна використовувати як у процесі адвокації, під час профільних заходів, так і тим, хто коментує тему війни в медіа чи виступає на публічних заходах. 

Світовий Конґрес Українців надаватиме інформаційну підтримку KMAcademic Talks. Зокрема, шляхом поширення матеріалів про вебінари, залучення представників українських громад до заходів, налагодження комунікації між НаУКМА та українською діаспорою, а також сприяння створенню спільноти довкола цих важливих дискусій.

Перша зустріч у рамках ініціативи відбудеться вже 6 квітня. Йтиметься про екологічний вимір російських воєнних злочинів та наслідки жорстокої атаки на Каховську ГЕС торік у червні.

Головний спікером на події буде доцент Національного університету «Києво-Могилянська академія» (КМА), кандидат юридичних наук Дмитро Коваль. Зареєструватися на зустріч за посиланням. Після підтвердження реєстрації ви отримаєте запрошення на лекцію.

Delimiter 468x90 ad place

Підписуйтесь на свіжі новини:

Газета "День"
читати