Перейти до основного вмісту
На сайті проводяться технічні роботи. Вибачте за незручності.

Євродепутат закликає ГПУ надати можливість зустрітися з Тимошенко

15 березня, 20:01

Голова делегації Європарламенту в Комітеті парламентського співробітництва «ЄС-України» Павло Коваль просить генерального прокурора України Віктора Пшонку надати можливість євродепутатам зустрітися з екс-главою українського уряду Юлією Тимошенко.

У листі, текст якого є у розпорядженні УНІАН, Коваль зазначає, що зустріч надала б шанс побачити умови, в яких тримають Тимошенко.

За словами Коваля, до складу делегації, яка могла б відвідати Тимошенко в колонії, можуть увійти представники різних політичних груп Європарламенту.

Про свої спроби організувати зустріч євродепутатів з Тимошенко Коваль повідомив голови Комісії у закордонних справах Європарламенту Ельмара Брока.

Коваль закликає Пшонку організувати таку зустріч не тільки як голова делегації, але також «в дусі християнських цінностей, згідно з якими, особливо потрібно дбати про ближніх, які опинилися в складних умовах, у тому числі позбавлених волі».

Нагадаємо, 23 лютого, Павло Коваль висловив думку, що Генпрокуратура повинна організувати для депутатів Європарламенту відвідування екс-прем'єра Юлії Тимошенко в колонії.

Джерело: LB.ua

Delimiter 468x90 ad place

Підписуйтесь на свіжі новини:

Газета "День"
читати