Перейти до основного вмісту
На сайті проводяться технічні роботи. Вибачте за незручності.

ЄНП прийняла резолюцію щодо Тимошенко і Луценко

01 березня, 17:10

Європейська народна партія (ЄНП) ухвалила резолюцію щодо лідерів опозиції в Україні. Про це повідомляє прес-служба партії "Батьківщина".

"ЄНП висловлює жаль щодо засудження лідера опозиції Юлії Тимошенко та Юрія Луценка, а також щодо триваючого кримінального переслідування опозиційних політиків як порушення прав людини та зловживання судовою системою для політичних утисків провідних опозиційних політиків України з метою завадити їхній участі та проведенню кампанії на цьогорічних парламентських виборах та президентських виборах 2015 року", - говориться у резолюції.

Там також сказано: "ЄНП закликає владу України дотримати свої зобов'язання щодо гарантування відповідності наступних парламентських виборів міжнародним стандартам з повноцінною участю, в тому числі у виборчій кампанії, опозиційних політиків та лідера опозиції Юлії Тимошенко... (Партія) поділяє думку Європейського парламенту та урядів ЄС, що угода про партнерство та асоціацію між Україною та ЄС не повинна бути підписана та ратифікована, поки лідери опозиції знаходитимуться за ґратами та не зможуть взяти участь у виборах".

Нагадаємо, європейські політики нещодавно висловили незадоволення вироком Луценку. 

Джерело: РБК-Україна

Delimiter 468x90 ad place

Підписуйтесь на свіжі новини:

Газета "День"
читати