Перейти до основного вмісту
На сайті проводяться технічні роботи. Вибачте за незручності.

У центр Москви стягуються війська ОМОНу

10 березня, 11:52

Московська поліція очікує, що по закінченню мітингу на Новому Арбаті протестуючі влаштують «провокації»: перекриють магістралі і встановлять намети. Як повідомляє РІА «Новости», в ГУ МВС по Москві повідомляють, що «цього не допустять».

«Московська поліція офіційно попереджає ініціаторів подібних акцій, що відповідальність за їх проведення буде повністю лежати на них, а всі ці протиправні заходи будуть припинятися органами правопорядку в суворій відповідності до чинного законодавства», - йдеться в повідомленні.

Агентство «Інтерфакс», в свою чергу, повідомляє про те, що в центрі Москви з'явилася велика кількість співробітників МВС і військовослужбовців внутрішніх військ. За даними агентства, кілька десятків вантажівок і автобусів з поліцією розташовані на Василівському узвозі, Мохової і Воздвиженці, а також в районі центрального виставкового залу «Манеж». Сама Манежна площа також перекрита металевими огорожами і контролюється посиленими патрулями. Кілька поліцейських автобусів чергують на Тверській і Пушкінської площах.

Мітинг «За чесні вибори» пройде 10 березня на відрізку Нового Арбата від Новинського до Гоголівського бульвару. Узгоджена кількість учасників - до 50 тис чоловік.

Джерело: gazeta.ru

Delimiter 468x90 ad place

Підписуйтесь на свіжі новини:

Газета "День"
читати