Перейти до основного вмісту
На сайті проводяться технічні роботи. Вибачте за незручності.

Рух «За чесні вибори» планує проводити мирні акції протесту і поки ще не готові до встановлення наметів у центрі Москви

03 березня, 11:47

Активісти руху За чесні вибори планують проводити мирні акції протесту і поки ще не готові до встановлення наметів у центрі Москви, однак і не виключають такого сценарію, повідомив лідер Об'єднаного громадянського фронту Гаррі Каспаров, інформує Корреспондент..

"Ми принципово дотримуємося політики ненасильницьких дій, і величезні демонстрації в грудні і в лютому проходили абсолютно мирно. Тому, силові сценарії розробляє саме влада", - повідомив Каспаров.

"Що стосується окремих представників незгодних, що запасаються наметами, безумовно, кожен з них може спробувати вчинити якийсь акт героїчний, але на наш погляд, час цього ще не настав. Нам здається, що п'ятого числа має бути проведений огляд сил, але далі будуть продовжуватися демонстрації, і безумовно, якщо люди будуть впевнені в тому, що Путін не легітимний, що 4 березня їх знову брудно обдурили, я вважаю, що ці акції будуть продовжуватися і в якийсь момент люди просто можуть залишитися на вулиці", - заявив Каспаров.

Крім того, Каспаров заявив, що опозиція буде вести паралельний підрахунок голосів виборців на президентських виборах в Москві і великих містах РФ.

"Нам удасться в Москві, може бути, в Санкт-Петербурзі та Єкатеринбурзі організувати паралельний підрахунок. Тому що в Москві на всіх дільницях будуть спостерігачі, звичайно не всім вдасться протриматися там, тому що влада всіляко намагається викидати неугодних спостерігачів з дільниць. Але тим не менше, ми вважаємо, що в неділю, до 10 години вечора, ще до того, як Чуров оголосить свої магічні цифри, ми будемо в змозі дати об'єктивні результати по Москві, може і по іншим великим містам, де також спостерігачі будуть присутні майже на всіх дільницях", - заявив Каспаров.

Нагадаємо, раніше опозиційна організація Лівий фронт повідомила про переслідування ряду своїх активістів, пов'язуючи це з майбутніми президентськими виборами, що пройдуть 4 березня.

Джерело: Корреспондент.net

Delimiter 468x90 ad place

Підписуйтесь на свіжі новини:

Газета "День"
читати