Перейти до основного вмісту
На сайті проводяться технічні роботи. Вибачте за незручності.

Німеччина заблокувала вступ Туреччини до Євросоюзу

21 червня, 11:04

Новий етап переговорів про вступ Туреччини до Європейського союзу був заблокований представниками Німеччини.

Дипломати країн єврозони в четвер на засіданні мали схвалити перехід до наступної стадії переговорів. Для цього було потрібно одноголосне рішення, проте представник ФРН заблокував його, передають інтернет-ЗМІ.

За словами дипломата з Німеччини, розглядаючи питання про вступ Туреччини до ЄС, варто врахувати жорстке придушення протестів у країні турецькою владою.

Раніше Євросоюз закликав владу Туреччини провести повномасштабне розслідування дій поліції, що застосувала надмірну силу при розгоні демонстрації в Стамбулі, щоб притягнути до відповідальності винних.

Нагадаємо, по всій Туреччині тривають антиурядові виступи. Демонстранти виступають проти ісламізації Туреччини та звинувачують владу в тому, що вона втручається в життя простих громадян. Прем'єр-міністр Ердоган заявляв, що акції організовані екстремістами. Під час розгону демонстрацій поліція активно застосовувала сльозогінний газ. Сотні людей постраждали в результаті заворушень.

Переговори про вступ Туреччини до ЄС були розпочаті ще у 2005 році, були висунуті 35 технічних пунктів, які повинна виконати Туреччина, щоб задовольняти необхідні для членства в ЄС умови.

За матеріалами: Росбалт

Delimiter 468x90 ad place

Підписуйтесь на свіжі новини:

Газета "День"
читати