Перейти до основного вмісту
На сайті проводяться технічні роботи. Вибачте за незручності.

Генсек ООН оновлює свою команду

03 березня, 09:54

Генеральний секретар ООН Пан Гі Мун, другий термін повноважень якого розпочався з 1 січня 2012 року, оновлює свою команду. Його першим заступником стане шведський дипломат Ян Еліассон, який з 1 липня замінить на цій посаді танзанійку Ашу-Роуз Мігіро.

Про це Пан Гі Мун оголосив на брифінгу у п'ятницю.

"На посаду першого заступника генерального секретаря я збираюся призначити пана Яна Еліассона, громадянина Швеції, який є ветераном в галузі дипломатії та міжнародних відносин, а також активним прихильником Організації Об'єднаних Націй", повідомив Пан Гі Мун.

Він додав, що Ян Еліассон обіймав багато посад, безпосередньо пов'язаних з ООН: був президентом 60-ї сесії Генеральної Асамблеї ООН, спецпредставником по Дарфуру і нині є членом адвокатської групи Цілей розвитку тисячоліття. Він також обіймав посаду першого заступника генсека і глави Департаменту з гуманітарних питань у 1992 році.

Керівником канцелярії генерального секретаря Пан Гі Мун має намір призначити Сюзан Макорру з Аргентини, яка нині має статус заступника генсека і відповідає за місії ООН за кордоном.

Наразі триває процес конкурсного відбору на посади 10 заступників генсека. Пан Гі Мун планує оголосити про деякі нові кадрові призначення уже наступного тижня. Серед головних принципів у діяльності персоналу ООН він називає ефективність, мобільність та багатофункціональність.

Укрінформ

Delimiter 468x90 ad place

Підписуйтесь на свіжі новини:

Газета "День"
читати