Перейти до основного вмісту
На сайті проводяться технічні роботи. Вибачте за незручності.

Азаров представив Хорошковського на посаді першого віце-прем'єра

23 лютого, 12:53

"Найголовніший напрямок - це європейська інтеграція, саме цьому напрямку ми приділяємо величезну увагу", - наголосив Азаров, представляючи Валерія Хорошковського на посаді першого віце-прем'єр-міністра. При цьому глава уряду підкреслив, що перед Хорошковським стоїть складне завдання: спільно з МЗС, спільно зі всіма міністерствами та відомствами налагодити роботу так, щоб вона реально рухалась до поставленої мети - європейської інтеграції України, і результати такої роботи були очевидними. Про це повідомляє прес-служба Кабміну.

Питання європейської інтеграції будуть серед основних обов'язків, які виконуватиме Хорошковський. На цьому наголосив глава уряду.  Азаров зазначив, що Президент України Віктор Янукович окреслив основні напрямки діяльності новопризначеного першого заступника керівника уряду. 

Зокрема, Азаров поставив завдання "зробити все, щоб, як домовлявся Президент з керівництвом Європейської комісії, ми в 2013 році реалізували безвізовий режим". Також на порядку денному роботи першого віце-прем'єр-міністра стоять питання зони вільної торгівлі, зокрема парафування відповідної угоди та "величезна робота по ратифікації цієї угоди". І нарешті - угода про політичну асоціацію, яка є "великим та серйозним документом, що визначає політику добросусідства з Європейським Союзом".

Нагадаємо, вчора Янукович підписав укази про звільнення Хорошковського з посади міністра фінансів і призначення його першим віце-прем'єр-міністром.

Джерело: РБК-Україна

Delimiter 468x90 ad place

Підписуйтесь на свіжі новини:

Газета "День"
читати