Перейти до основного вмісту
На сайті проводяться технічні роботи. Вибачте за незручності.

Прем’єр-міністр: Розраховуємо на подальшу ефективну роботу з ЄС над розробкою механізму конфіскації заморожених російських активів

27 листопада, 18:23
Фото kmu.gov.ua

Прем’єр-міністр України Денис Шмигаль провів зустріч із Віце-президентом Європейської комісії з питань цінностей та прозорості Вєрою Юровою, яка перебуває в Києві з робочим візитом, повідомляє Урядовий портал.

«Попри повномасштабну війну, Україна продовжує реформи, необхідні для інтеграції в Європейський Союз. Вже найближчим часом ми налаштовані завершити виконання законодавчих кроків, визначених у Звіті Єврокомісії в рамках Пакету розширення», — підкреслив Денис Шмигаль.

Прем’єр-міністр відзначив, що рішення про відкриття переговорів з Україною щодо вступу в ЄС має вирішальне значення, зокрема в контексті відбудови нашої країни.

Окремим питанням сторони проговорили відповідальність агресора за злочини в Україні.

«Розраховуємо на нашу подальшу ефективну роботу з ЄС над розробкою механізму конфіскації заморожених російських активів. Принцип «росія заплатить» повинен втілитись у життя вже наступного року», — зазначив Денис Шмигаль і наголосив також на необхідності створення спеціального трибуналу для притягнення до відповідальності керівництва російської федерації.

Очільник Уряду підкреслив, що Україна цінує високий рівень підтримки Єврокомісії та налаштована поглиблювати двосторонню співпрацю.

Delimiter 468x90 ad place

Підписуйтесь на свіжі новини:

Газета "День"
читати