Перейти до основного вмісту
На сайті проводяться технічні роботи. Вибачте за незручності.

Гуменюк розповіла, що на півдні противник не збільшує ударні групи, але ротації проводить постійно

27 лютого, 11:43

На південній частині фронту не спостерігається збільшення ударних груп російських військ, але ротації ворога постійно відбуваються.

Про це в ефірі телемарафону "Єдині новини" розповіла керівниця об'єднаного пресцентру Оперативного командування "Південь" Наталія Гуменюк, повідомляє Рубрика.

"У нашій зоні відповідальності ми не спостерігаємо створення додаткових ударних угруповань ворога, але ротація особового складу відбувається постійно", – сказала Гуменюк.

За її словами, треба розуміти, що від лінії бойового зіткнення в глибину тимчасово окупованої території у росіян накопичено достатньо ресурсу для того, щоб проводити ротації особового складу, поновлювати склад тих підрозділів, які ідуть на штурм і зазнають втрат.

Таким чином, зазначила вона, ворог намагається тримати інтенсивність штурмових дій на позначці 3-4 на добу. Минулої доби відбулося на Херсонщині 5 таких спроб.

"Але дуже складно їм доводиться в морально-психологічному сенсі формувати ці штурмові групи, тому що це квиток в один кінець. І формувати такі групи їм стає дедалі складніше", – пояснила Гуменюк.

На півдні України найближчі до ворожих позицій населені пункти практично порожні, там проживає 10-15% населеннявід колишніх показників, розповіла Наталія Гуменюк. 

"Найближчі до ворожих позицій населені пункти вже практично порожні. Там проживає 10-15% населення від колишніх показників", – сказала Гуменюк.

Вона зазначила, що у зоні відповідальності її командування поки що не постає питання примусової евакуаціїнаселення.

Delimiter 468x90 ad place

Підписуйтесь на свіжі новини:

Газета "День"
читати