Перейти до основного вмісту
На сайті проводяться технічні роботи. Вибачте за незручності.

В збірну України зі спортивної гімнастики повернувся її лідер, Олег Верняєв

26 березня, 21:31
Повернення Олега Верняєва

Спортивний суд зменшив покарання для найтитулованішого гімнаста України - він вже в цьому році повертається до змагань

Олімпійська збірна України готується до отримання путівок на наступні змагання, які відбудуться в 2024 році в Парижі. Як повідомляють спортивні новини на  Meta.ua, до кола претендентів на путівки зі спортивної гімнастики повернувся лідер нашої збірної, Олег Верняєв. Це один з найтитулованіших гімнастів в Україні, олімпійський чемпіон Ріо-де-Жанейро у 2016 році.

Спортсмен не зміг прийняти участь в Олімпійських іграх Токіо-2020 через дискваліфікацію, яку отримав у березні того ж року через позитивні допінг-проби. У пробах було виявлено залишки мельдонія. Це призвело спочатку до відсторонення від змагань, а згодом - до дискваліфікації на 4 роки.

Після розгляду справи по суті спортивний суд прийшов до висновку, що вини спортсмену немає, тож дискваліфікацію було вирішено скоротити вдвічі, до двох років. Термін вже минув, тож атлет повертається до активного тренувального та змагального процесу.

За інформацією від тренера спортсмена, його включено до команди підготовки до чемпіонату світу, який відбудеться в Антверпені на початку жовтня. Це другий шанс нашої збірної отримати командну путівку на Олімпійські ігри. За результатами цього етапу буде розіграно 9 путівок серед чоловічих та жіночих команд.

Повернення лідера збірної команди України зі спортивної гімнастики підвищило шанси на високі результати.

 

Delimiter 468x90 ad place

Підписуйтесь на свіжі новини:

Газета "День"
читати