Перейти до основного вмісту
На сайті проводяться технічні роботи. Вибачте за незручності.

Болгарія і далі надаватиме Україні військову допомогу, - прем'єр країни

26 лютого, 15:18
Фото ОП

Болгарія і далі надаватиме Україні військову допомогу, заявив болгарський прем'єр-міністр Ніколай Денков.

"Хочу нагадати: ми жодного дня не зупинялися в допомозі Україні. І ми і далі її надаватимемо незалежно від підписання тих чи тих документів - як у рамках спільних зусиль ЄС і НАТО, так і на основі двосторонніх угод. Допомога для України - це допомога для Європи і Болгарії", - заявив він на пресконференції із Зеленським у Києві в понеділок.

Водночас Денков не розголошував деталей надання військової допомоги Києву, але зазначив, що "ми постійно нарощуємо нашу підтримку і у сфері дипломатії, і у сфері військово-технічної допомоги, ми щодня перевіряємо, які у вас потреби і які наші можливості".

Це ж, за його словами, стосується і гуманітарної допомоги українцям.

Відповідаючи на запитання, чи має намір Болгарія підписати угоду про співпрацю у сфері безпеки з Україною, Денков відповів: "Питання щодо підписання гарантій безпеки обговорюватимуть, відбуватимуться консультації, і ми ухвалимо рішення".

Болгарський прем'єр також заявив, що його країна шукає можливості для підтримки міжнародних зусиль, спрямованих на пошук правильної форми для відшкодування Росією збитків, завданих нею українському народу.

Delimiter 468x90 ad place

Підписуйтесь на свіжі новини:

Газета "День"
читати