Перейти до основного вмісту
На сайті проводяться технічні роботи. Вибачте за незручності.

Змінились маршрути польотів і кількість ворожих ударних безпілотників, - Євлаш

24 квітня, 22:56
Фото Генеральний штаб ЗСУ

Речник Командування Повітряних Сил Збройних Сил України майор Ілля Євлаш розповів, яку тактику останнім часом використовують росіяни для атаки України безпілотними літальними апаратами, повідомляє АрміяInform.

Про це він висловився в ефірі «Телеканалу Прямий» 24 квітня.

Ілля Євлаш повідомив, що змінились маршрути польотів і кількість ворожих ударних безпілотників.

«Наприклад, один запустили з Чауди, потім ще один з курської області. Два запустили з бєлгородської та ще три запустили з Чауди. Вони постійно починають змінювати свій маршрут, траєкторію. Наприклад, можуть вилетіти спочатку курсом на Ізмаїл, потім вздовж державного кордону полетіти до Вінниччини, зустрітися десь в Полтавській області та всім разом полетіти на Київ», — пояснив речник ПС ЗСУ.

Він зазначив, що перед Києвом ворожі дрони можуть перегрупуватися і спробувати змінити маршрути, наприклад зайти із заходу, півночі чи сходу.

«Таким чином вони максимально ускладнюють роботу нашим мобільним вогневим групам. Зазвичай для своїх польотів вони обирають національні заповідники, місця, куди досить складно заїхати навіть на пікапі, особливо в темну пору доби, і максимально такі ділянки, де вони могли б заховатися від радарів», — розповів Ілля Євлаш.

За його словами, ударні безпілотники рф також можуть протягом довгого часу літати над однією територією, щоб відволікти на себе увагу мобільних вогневих груп.

Як повідомляла АрміяInform, у Повітряних Силах ЗСУ висловився з приводу можливого надання Україні західними партнерами літаків-винищувачів типу F-35.

Delimiter 468x90 ad place

Підписуйтесь на свіжі новини:

Газета "День"
читати