Перейти до основного вмісту
На сайті проводяться технічні роботи. Вибачте за незручності.

Голодомор був зброєю масового знищення українців, Росія робить так само, - Глава Української Греко-Католицької Церкви

21 листопада, 14:26

Голодомор 1932-33 років в Україні був зброєю масового знищення, яку використав сталінський режим проти українського народу.

Про це сказав у відеозверненні Глава Української Греко-Католицької Церкви Блаженніший Святослав Шевчук під час спеціальної події Київського безпекового форуму, заснованого Фондом Арсенія Яценюка «Відкрий Україну».

«90 років тому сталінський режим використав вперше голод як зброю. А зважаючи на масштаби цієї трагедії, на ті мільйони життів, якими сталінський режим вкрив українську землю, ми починаємо розуміти, що це була зброя масового знищення. Можливо, найдешевша у світі», - сказав він.

«Ми теж розуміємо, що такого типу злочин став наслідком знищення суверенної, незалежної Української держави», - додав Глава УГКЦ.

Блаженніший Святослав зазначив, що сьогодні російський окупант намагається все, до чого дотикається його рука, перетворити на зброю, у тому числі і продовольство.

«Ми є свідками того, як на окупованих територіях російський агресор знову вбиває голодом кожного, хто відмовляється брати хліб з його загарбницьких рук», - сказав він.

«Тому думати про безпеку, згадуючи про Голодомор-геноцид, - це є особливе завдання», - сказав він, наголосивши, що Україна обов’язково переможе російських загарбників.

Київський Безпековий Форум, заснований Фондом Арсенія Яценюка «Відкрий Україну», - головна платформа нашої держави для обговорення проблем війни і миру, національної і світової безпеки.

Delimiter 468x90 ad place

Підписуйтесь на свіжі новини:

Газета "День"
читати