Перейти до основного вмісту
На сайті проводяться технічні роботи. Вибачте за незручності.

Зеленський звернувся до учасників і гостей Венеціанського кінофестивалю

01 вересня, 13:44
Скриншот з відео

Президент України Володимир Зеленський, звертаючись до учасників і гостей Венеціанського кінофестивалю, наголосив, що росія намагається розіграти "примітивний сюжет у трьох актах" і змусити світ зробити три "драматичні помилки": звикнути до війни, змиритися з війною, забути про війну в Україні. Розповідає Анастасія Ізвощікова, видання Суспільне мовлення України.

"Цей задум ніколи не має втілитися. Діячі культури, режисери, продюсери, актори, драматурги, оператори, композитори, художники, дизайнери, кінокритики й тисячі інших людей із різних країн світу й однієї кінематографічної родини! Ваша позиція важлива, ваш голос впливовий, ваше слово гучне", — заявив Зеленський.

За його словами, зараз кожна людина у світі і кожен народ має чути про війну зрозумілою мовою, і для учасників та гостей Венеціанського кінофестивалю такою мовою є мова кіно.

"Важливі імена, які йдуть у забуття і невідомість, бо в мить, коли вони з'являються на екрані, більшість глядачів встають і йдуть. Перше сьогодні важливо, друге неможливо", — сказав Зеленський перед тим, як на великому екрані показали список загиблих за час війни в Україні дітей.

"Кожен раз, коли хтось каже про втому від України, слід згадати ці титри", — додав президент наприкінці виступу.

Delimiter 468x90 ad place

Підписуйтесь на свіжі новини:

Газета "День"
читати