Перейти до основного вмісту
На сайті проводяться технічні роботи. Вибачте за незручності.

В Ірпінь в рамках міжнародного партнерства України і США прибудуть 167 одиниць вогнепальної зброї

02 серпня, 14:51

Із Маямі (США) до Ірпеня Київської області цього тижня вирушать 167 одиниць вогнепальної зброї.

Як передає Укрінформ, про це міський голова Ірпеня Олександр Маркушин повідомив у Телеграмі.

За словами Маркушина, “в історії міжнародного партнерства України і США це прецедент”.

“Ще навесні ми звернулися до наших міжнародних партнерів з проханням про допомогу у боротьбі з російським агресором. У червні, у відповідь на наше прохання, з ініціативи комісара поліції Маямі Кена Рассела була проведена акція з викупу зброї в містян під назвою "Guns 4 Ukraine". Охочим здати непотрібну зброю пропонували грошову винагороду в розмірі від 50 до 200 доларів за одиницю. До викуплених пістолетів та автоматів поліцейські Маямі додали й конфісковані”, - поінформував міський голова.

За словами мера Ірпеня, завершується юридична процедура передачі зброї, отримані відповідна ліцензія та необхідні дозволи.

Як зауважив Маркушин, “фактично сьогодні ми напрацьовуємо модель, за якою, я щиро вірю, в подальшому Ірпінь та інші міста України зможуть отримувати зброю для своєї оборони. Зокрема тривають перемовини з містом Г’юстон”.

“Зброя, яку ми отримаємо від Маямі, буде передана ірпінським поліцейським та бійцям територіальної оборони”, - додав міський голова.

Як повідомляв Укрінформ, Ірпінь і Маямі стануть містами-побратимами. Відповідне рішення ухвалили 2 серпня депутати міської ради Ірпеня. У Маямі таке ж рішення було прийняте наприкінці липня.

Delimiter 468x90 ad place

Підписуйтесь на свіжі новини:

Газета "День"
читати