Перейти до основного вмісту
На сайті проводяться технічні роботи. Вибачте за незручності.

Досягнуто домовленості про будівництво нового оборонного заводу, - Укроборонпром

05 липня, 12:49
Фото з фейсбук сторінки Генеральний Штаб ЗСУ

Державний концерн «Укроборонпром» продовжує укладати контракти з міжнародними партнерами щодо переміщення наявних ліній виробництва важкого озброєння, а також розгортання нових на безпечній території. Наразі вже досягнуто домовленості щодо будівництва оборонного заводу.

Про це повідомляється на сторінці концерну в мережі Facebook.

«Вже досягнуто домовленості про будівництво нового оборонного заводу. З міркувань безпеки ми не можемо повідомити, де та якого. Однак роботи розпочаті, інтереси України враховані», – йдеться у повідомленні.

Зазначається, що Укроборонпром у тісній співпраці з Генштабом ЗСУ та Міноборони напрацював ракетну, бронетанкову та радарну державні програми. Ними, зокрема, передбачено, чим Україна оборонятиметься, відвойовуватиме та захищатиме свої землі у середньо- та довгостроковій перспективі. Деякі із перелічених програм уряд України вже затвердив.

Повідомляється також, що концерн продовжує укладати контракти на імпорт необхідної для Збройних Сил України оборонної продукції. Як зазначалося раніше, на сьогодні в Україну ввозиться важке озброєння вартістю понад 10 млрд грн.

У відомстві додають, що за підсумками червня підприємства Укроборонпрому перевиконали місячний план виробництва й відновлення озброєння та військової техніки для ЗСУ на 15%.

Delimiter 468x90 ad place

Підписуйтесь на свіжі новини:

Газета "День"
читати