Перейти до основного вмісту
На сайті проводяться технічні роботи. Вибачте за незручності.

Португалія відкрила перший реабілітаційний центр "Фенікс" для українських ветеранів війни

20 червня, 19:51
Фото з сайту unn.com.ua

У Португалії відкрили перший реабілітаційний центр Фенікс для українських ветеранів війни. Про це розповів Уповноважений ВР з прав людини Дмитро Лубінець, передає УНН.

Деталі 

За його словами, у закладі надаватимуть комплексну допомогу воїнам, зокрема задля психологічного та фізичного відновлення. 

Нещодавно до Реабілітаційного центру прибула перша в історії співпраці група оборонців України. Багато з них мають складнощі з опорно-руховим апаратом внаслідок бойових дій. У центрі вони проходитимуть реабілітацію і будуть здобувати нові знання щодо підтримки поранених побратимів і посестер - розповів Лубінець. 

Омбудсман також додав, що відкриття центру відбулося завдяки взаємодії БО "МБФ "Фундація друзів України", Helpua.pt, Ukrainian Institute for the Future, Офісу Омбудсмана України. 

Доповнення

У Helpua.pt розповіли, що центр працюватиме в колишній Домініканській апостольській семінарії, розташованій в Алдейя Нова. З метою легкого після хірургічного відновлення, до Португалії прибула перша група з 15 поранених бійців ЗСУ, яких супроводжувала українська делегація.

Delimiter 468x90 ad place

Підписуйтесь на свіжі новини:

Газета "День"
читати