Перейти до основного вмісту
На сайті проводяться технічні роботи. Вибачте за незручності.

Представники Міноборони та урядовий уповноважений Польщі з відбудови України обговорили двосторонню співпрацю

19 червня, 22:23
Фото mil.gov.ua

У Києві відбулися переговори між представниками Міністерства оборони України та урядовим уповноваженим Польщі з питань відбудови України, повідомляє Міністерство оборони України.

Українську делегацію очолив перший заступник міністра оборони Іван Гаврилюк, який висловив подяку польській стороні за всебічну допомогу, що надається Україні в боротьбі проти російської агресії.

Зі свого боку, Павел Коваль, урядовий уповноважений Польщі з питань відбудови України, підкреслив, що метою його команди є координація зусиль з українською стороною для надання підтримки нашій державі. Він зазначив, що ця робота ведеться як на центральному, так і на регіональному рівнях.

Українська делегація ознайомила польських партнерів з поточною ситуацією на полі бою та нагальними потребами Сил оборони. Генерал-лейтенант Іван Гаврилюк наголосив, що Україна потребує більше систем протиповітряної оборони та далекобійної зброї.

Водночас заступник міністра оборони України Олександр Балануца звернув увагу на важливість залучення інвестицій партнерів в українське оборонне виробництво та розвиток спільних виробництв.

Delimiter 468x90 ad place

Підписуйтесь на свіжі новини:

Газета "День"
читати