Перейти до основного вмісту
На сайті проводяться технічні роботи. Вибачте за незручності.

Військові Південної Кореї застосували зброю для попередження північнокорейських солдатів, які знову зайшли на територію Півдня

18 червня, 14:51

Військові Південної Кореї у вівторок вранці вдруге за десять днів застосували зброю для попередження північнокорейських солдатів, які працюючи в демілітаризованій зоні, що розділяє дві Кореї, знову зайшли на територію Півдня. Як передає Укрінформ, про це з посиланням на південнокорейський Об’єднаний комітет начальників штабів (JCS) повідомляє Yonhap.

За даними JCS, близько 30 північнокорейських військових із робочим інструментом о 8:30 ранку перетнули демаркаційну лінію в межах демілітаризованої зони на центральній ділянці міжкорейського кордону.

Військові Південної Кореї попередили порушників по гучномовцю та зробили кілька попереджувальних пострілів, після чого північнокорейські вояки повернутись на свою сторону кордону.

В JCS додали, що після попереджувальних пострілів на лінії розмежування не було жодної незвичайної активності.

В Об’єднаному комітеті начальників штабів Південної Кореї назвали інцидент на кордоні випадковістю.

Це вже друге фактичне порушення кордону з боку військових КНДР за майже десять днів після подібного інциденту 9 червня.

Північна Корея із квітня розгорнула сотні військових у прикордонних районах із Півднем і проводить посилення кордону, зокрема, встановлює міни, зводить стіни й будує військові дороги.

 

Delimiter 468x90 ad place

Підписуйтесь на свіжі новини:

Газета "День"
читати