Перейти до основного вмісту
На сайті проводяться технічні роботи. Вибачте за незручності.

Уряд Норвегії виділить Україні понад 100 млн доларів на відновлення енергетичної інфраструктури

17 червня, 09:54
Фото з фейсбук сторінки НЕК "Укренерго" - NPC Ukrenergo

Гроші підуть, зокрема, на покращення електропостачання в прифронтовій Харківщині, зокрема в її медзакладах, повідомляє Вільне радіо.

Відповідний анонс опублікували на офіційному онлайн-представництві уряду Норвегії.

Про виділення 1,1 млрд норвезьких крон (102,8 млн доларів США) урядом Норвегії для України стало відомо вчора, 16 червня. Кошти повинні спрямувати на відновлення енергетичної інфраструктури України, яка зазнала значних руйнувань у результаті російських ударів. Згідно з новими оцінками, які наводять в уряді Норвегії, понад 50% енергетичних потужностей України були знищені.

120 млн норвезьких крон (приблизно 10 млн доларів США) через Програму розвитку ООН спрямують на покращення електрозабезпечення Харківської області. Гроші, зокрема, повинні допомогти забезпечити стабільне електропостачання пологових блоків та операційних у семи лікарнях Харківщини.

“Сьогодні з’явилися повідомлення про те, що харків’яни повинні обмежити використання електроенергії вночі, навіть у найтепліший місяць року. Уявіть, що буде, коли настане зима. Зими в Україні холодні та суворі, і для людей буде вкрай важливо мати доступ до адекватної електроенергії та опалення”, — додав міністр закордонних справ Норвегії Еспен Барт Ейде.

Delimiter 468x90 ad place

Підписуйтесь на свіжі новини:

Газета "День"
читати