Перейти до основного вмісту
На сайті проводяться технічні роботи. Вибачте за незручності.

Понад 25 зразків мінометів та гранатометів поповнили арсенал ЗСУ за два роки

17 травня, 15:23
Фото Генеральний штаб ЗСУ

У період з березня 2022 по квітень 2024 років прийнято на озброєння, кодифіковано та допущено до експлуатації у Силах оборони України понад 10 зразків мінометів різних калібрів українського та іноземного виробництва, зокрема компаній із США, Польщі, Фінляндії та інших країн, повідомляє Міністерство оборони України.

Також з лютого 2022-го кодифіковано і прийнято на озброєння понад півтора десятка зразків ручних, автоматичних та підствольних гранатометів вітчизняного та іноземного виробництва.

Зокрема, нині в арсеналі української армії є гранатомети виробників з Німеччини, США, Швеції та інших країн. Серед нових засобів ближнього бою –  5 гранатометів українського виробництва, які за своїми характеристиками не поступаються іноземним зразкам. 

Окрім того,  допущено до експлуатації більше десятка зразків боєприпасів до гранатометів, зокрема осколково-кумулятивні та осколкові.

Як повідомляли раніше, український ОПК нарощує власне виробництво мінометних боєприпасів різних номенклатур, а також планує виробляти окремі зразки боєприпасів разом із західними компаніями.

Кодифікація і подальший допуск зразка озброєння та військової техніки вітчизняного виробництва до експлуатації з присвоєнням йому номенклатурного номера НATO дозволяє закуповувати його за кошти з державного бюджету для підрозділів Сил оборони України.

Delimiter 468x90 ad place

Підписуйтесь на свіжі новини:

Газета "День"
читати