Перейти до основного вмісту
На сайті проводяться технічні роботи. Вибачте за незручності.

Україна зацікавлена у проведенні Суперкубка УЄФА, - Зеленський

09 грудня, 18:55
Фото: president.gov.ua

Президент України Володимир Зеленський провів зустріч із президентом Союзу європейських футбольних асоціацій (УЄФА) Александером Чеферіним, який прибув до України з нагоди 30-річчя Української асоціації футболу, під час якої наголосив, що наша країна зацікавлена у проведенні Суперкубка УЄФА у 2024 або 2025 році.

Про це повідомляється на сайті глави держави.

Президент України подякував керманичу європейського футболу за реалізацію проектів щодо розвитку футбольної інфраструктури в Україні. Він особливо відзначив, що УЄФА надає підтримку в реалізації програм для дітей – переселенців з тимчасово окупованих територій Донбасу та Криму.

За словами Зеленського, Україна прагне проводити різні змагання під егідою УЄФА та інших спортивних організацій, але водночас дбає про те, щоб спорт був привабливим і доступним для кожного громадянина.

Він також наголосив, що наша країна зацікавлена у проведенні Суперкубка УЄФА у 2024 або 2025 році. Також Українська асоціація футболу розглядає можливість подачі заявок на проведення чемпіонату Європи з футболу серед жінок у 2025 році, чоловічого чемпіонату Європи з пляжного футболу, чемпіонату Європи U-21, чемпіонату Європи U-17, чемпіонату Європи з футзалу, фіналу Ліги конференцій УЄФА.

«Україна разом з Польщею успішно провела фінальну частину чемпіонату Європи з футболу 2012 року та на високому рівні прийняла фінальний матч Ліги чемпіонів УЄФА у 2018 році. Наша країна має доволі багаті традиції у проведенні на високому рівні світових та європейських чемпіонатів з олімпійських видів спорту», – сказав Зеленський.

Президент розповів європейському футбольному функціонеру, що українська влада попри певні труднощі робить усе можливе для розвитку фізичної культури та спорту в країні.

«Ми робимо й робитимемо все, щоб спорт був привабливим для українців. Для нас важливо, щоб у кожному дворі, у кожному містечку люди мали змогу безкоштовно й у будь-який час займатися спортом», – зазначив він.

З цієї метою започатковано програми «Здорова Україна», «Велике будівництво», «Активні парки», які ініціював Володимир Зеленський. Вони спрямовані на поширення активного способу життя та створення сучасної спортивної інфраструктури.

Зокрема, у 2022 році розпочнеться спорудження Національної навчально-тренувальної бази збірних команд України з футболу – надсучасного комплексу, де зможуть займатися як чоловічі та жіночі національні збірні, так і дитячі, юнацькі команди тощо.

Наприкінці зустрічі Володимир Зеленський вручив Александеру Чеферіну орден князя Ярослава Мудрого IV ступеня.

Delimiter 468x90 ad place

Підписуйтесь на свіжі новини:

Газета "День"
читати