Перейти до основного вмісту
На сайті проводяться технічні роботи. Вибачте за незручності.

У храмах Львова до закінчення війни битимуть у дзвони

09 березня, 09:52
Фото Романа БАЛУКА

Міська влада Львова в особі мера Андрія Садового закликає увесь світ щодня о 18.00 за київським часом бити у дзвони на підтримку України. Відповідне відеозвернення оприлюднене на ФБ-сторінці Львівського міського голови.

«Я сьогодні звертаюся до всіх людей доброї волі, до патріарха Варфоломея, до Святійшого отця Папи Франциска, до всіх людей в Лондоні, Нью-Йорку, Оттаві у всіх країнах світу. Кожного дня о 18.00 за київським часом бийте в дзвони. Світ має знати правду. Правду про Україну. Нам потрібна сьогодні ваша допомога. Сьогодні ми боремось за цей світ. Допоможіть нам. Слава Україні!»  – зазначив, зокрема, Андрій Садовий.

Відеозвернення мера Львова можна переглянути тут.

У Львові дзвони звучатимуть три хвилини – щодня о шостій години вечора. 

«Церква шукає будь-які способи для того, щоб зупинити війну у нашій Україні, – говорить митрополит Львівський і Сокальський ПЦУ Димитрій. – Ми, звичайно, мобілізуємося навколо молитви, особливо зараз, коли розпочався Великий піст. Але ми хочемо, щоб люди всієї планети і влада всіх країн почули ще й голос небес. Бо дзвони – це голос небес: вони закликають до храму на молитву, сповіщають важливу подію і кличуть на тривогу. Ми вважаємо, що ці дзвони, які ініціювала сьогодні Львівська міська рада і сам мер Андрій Садовий, – це дзвони миру, які будуть лунати зі Львова до Києва. І думаю, що з Києва по всьому світу буде заклик від нашої столиці для того, щоб зупинити цю страшну кровопролитну війну і ворога, який напав на нас віроломно. Хоча насправді війна у нас уже триває 8 років, а тепер вона перенеслася на всі терени України. Ми віримо, що постом, молитвою і дзвонами зупинимо ворога».

Тетяна КОЗИРЄВА, «День», Львів

Delimiter 468x90 ad place

Підписуйтесь на свіжі новини:

Газета "День"
читати