Перейти до основного вмісту
На сайті проводяться технічні роботи. Вибачте за незручності.

У день прем'єри документального фільму "Між небом та горами" представлено трейлер стрічки

01 червня, 14:58

Сьогодні — прем’єра документального фільму Дмитра Грешка «Між небом та горами» на Краківському кінофестивалі. Представлено трейлер.

Польський кінофорум виявив солідарність до України та прихистив Міжнародний кінофестиваль документального кіно з прав людини Docudays UA, який мав відбутись наприкінці березня у Києві. Але через повномасштабне вторгнення росії до України провести фестиваль вдома виявилось неможливим. У Кракові відбудуться покази Національного конкурс DOCU/УКРАЇНА, оголошення якого відбулось напередодні повномасштабного вторгнення, і куди зокрема увійшов і дебютний повнометражний фільм Дмитра Грешка.

Це буде трактуватись одночасно як світова та національна прем’єри фільмів. Більш того, покази «Між небом та горами» відбудуться у краківському кінотеатрі «Київ». Краківський кінофестиваль проходить з 29 травня по 5 червня та онлайн на території Польщі 3-12 червня 2022 року.

Фільми буде оцінювати міжнародне журі, а нагородження відбудеться в останній день Краківського фестивалю.

Крім того, фільм «Між небом та горами» візьме участь у кінофестивалі Sheffield DocFest, який відбудеться з 23 по 28 червня відбудеться важливий британський фестиваль документального кіно. Там пройде Міжнародна прем’єра фільму.

На важливому британському кінофорумі буде презентована програма «Пароль: Паляниця», де покажуть 4 кінокартини із Національного конкурсу кінофестивалю Docudays UA.

Фільм вироблено UP UA Studio за підтримки Держкіно України. Режисер – Дмитро Грешко, продюсерка – Поліна Герман.

Про фільм: В той час як весь світ зупинився під час пандемії коронавірусу, жителі гірського села Колочава на Закарпатті, живуть звичним життям. Тільки працівниці сільської станції швидкої допомоги знають, що відбувається насправді…

Delimiter 468x90 ad place

Підписуйтесь на свіжі новини:

Газета "День"
читати