Перейти до основного вмісту
На сайті проводяться технічні роботи. Вибачте за незручності.

Перші кандидати на посади інспекторів з органічного виробництва здали іспит

13 січня, 15:37
Фото me.gov.ua

Кваліфікаційний іспит складали 22 кандидати, яким було надано тест для перевірки теоретичних знань загальних вимог законодавства України у сфері органічного виробництва, обігу та маркування органічної продукції та тести для перевірки спеціальних знань у галузях органічного виробництва, зазначених у їх заявах.

Про це повідомили у пресслужбі Міністерства економіки України.

«Наразі всі кандидати успішно склали кваліфікаційний іспит. За рішенням Комісії їм буде видано свідоцтва інспектора з органічного виробництва та/або обігу органічної продукції із зазначенням галузі (галузей) органічного виробництва», - прокоментував торговий представник України Тарас Качка.

Фактично вперше в Україні з’являться інспектори з органічного рослинництва, тваринництва, грибівництва, аквакультури, виробництва органічних морських водоростей, виробництва органічних харчових продуктів (у тому числі органічного виноробства) та органічних кормів, заготівлі органічних об’єктів рослинного світу, які працюватимуть по українському законодавству. В свою чергу це дасть можливість органам сертифікації розпочати процедуру акредитації в Національному агентстві з акредитації та сприятиме розвитку українського органічного сектору.

Delimiter 468x90 ad place

Підписуйтесь на свіжі новини:

Газета "День"
читати