Перейти до основного вмісту
На сайті проводяться технічні роботи. Вибачте за незручності.

Нацгвардійці з трагедії на "Південмаші" прибули на реабілітацію до медцентру «Нові Санжари»

06 лютого, 12:12
Фото mvs.gov.ua

До медичного центру Національної гвардії України в Нових Санжарах прибули на психологічну реабілітацію гвардійці, які були безпосередніми свідками жахливих подій в місті Дніпро.

Медичний центр «Нові Санжари» спеціалізується на проведенні медичної та психологічної реабілітації, зазначили в пресцентрі МВС.

Робота психологічної служби центру налаштована саме на реабілітацію, що дозволяє спеціалістам сконцентруватись на поліпшенні морального, психічного та духовного здоров’я військовослужбовців.

З гвардійцями військової частини 3021, які несли службу в той час поряд із підозрюваним, проведуть цілий комплекс заходів з групової та індивідуальної роботи. Для того, щоб закріпити результат від консультацій та тренінгів, до психологічних заходів будуть залучатись й різноманітні медичні процедури, які пропонуються в центрі. Починаючи з соляної кімнати та ароматерапії, військовослужбовці матимуть змогу пройти всебічний медичний огляд, відвідати масажний кабінет, різноманітні тренажери, грязеві ванни та інші. Окрім того на території комплексу працює кювет з лікувальною артезіанською водою, заради якої багато людей приїжджають в цей заклад із багатьох регіонів України.

До робочої групи психологів, до якої входять представники медичного закладу та прибулі з інших військових частин спеціалісти, долучився і військовий капелан отець Геннадій Коваленко. Окрім проведення духовних бесід, спільної участі у молебні та покаянні за бажанням, він привіз форми для виготовлення свічок. На його думку, процес виготовлення зацікавить гвардійців і допоможе відволіктись та покращити настрій, адже для них це буде в новинку.

З ним погоджується психологиня медичного центру Уміда Петренко: «Як один із методів ми використовуємо арт-терапію, тож така форма буде цікава для подальшої роботи з пацієнтами. А якщо це буде поєднуватись з медичною та психологічною реабілітацією, прогулянкою у парку на території санаторію – увесь комплекс нашої спільної праці психологів, лікарів та капелана дасть змогу хлопцям скоріше перезавантажитись та повернутися до повноцінної служби та нормального життя в майбутньому».

Delimiter 468x90 ad place

Підписуйтесь на свіжі новини:

Газета "День"
читати