Перейти до основного вмісту
На сайті проводяться технічні роботи. Вибачте за незручності.

Нацбанк України вперше в історії запросили на засідання Ради Європейського центробанку

24 квітня, 10:07
Фото з архіву "Дня"

Голову Національного банку Кирила Шевченка вперше в історії України запросили на засідання Загальної Ради Європейського центробанку (ЄЦБ).

Про це повідомила пресслужба НБУ за підсумками другого дня Весняних Зборів МВФ та Світового банку, пише Суспільне.

“Знаковою подією для НБУ в цей день стало запрошення від Президента ЄЦБ Крістін Лагард для Голови Національного банку України приєднатися до ad-hoc засідання Загальної Ради ЄЦБ, до якої входять Президент ЄЦБ, Віце-президент ЄЦБ та голови національних центральних банків 27 держав-членів ЄС (це представники 19 країн Єврозони та 8 країн, що не входять до Єврозони)”, — повідомили в НБУ.

Засідання відбуваються один раз на квартал. Найближче ad hoc засідання Загальної Ради ЄЦБ за участю НБУ відбудеться на початку травня. В НБУ сподіваються брати регулярну участь у таких засіданнях.

“Це важливий крок для зближення нашої країни з Європейським Союзом, оскільки ми будемо мати можливість за допомогою цієї платформи долучатися до діалогу з ЄЦБ та іншими центральними банками ЄС”, — зазначили в НБУ.

Йдеться про представлення позиції НБУ та інтересів України. А також про більше залучення до обговорень, що здійснюються на рівні Європейської системи центральних банків, пояснили у Нацбанку.

Delimiter 468x90 ad place

Підписуйтесь на свіжі новини:

Газета "День"
читати