Перейти до основного вмісту
На сайті проводяться технічні роботи. Вибачте за незручності.

До Львова приїде відомий лікар-ортопед, щоби оперувати діток з вадами хребта

22 лютого, 18:18
Фото пресслужби Львівської міської ради

Хірургічні втручання і консультації дітей з викривленнями хребта, що їх проводитиме разом із львівськими колегами доктор Кшиштоф Колтовський, відбуватимуться 23-26 лютого у дитячій клінічній лікарні Першого медичного об’єднання Львова, про що повідомлено на ФБ-сторінці медзакладу із позначкою, що записуватися на консультації можна за телефонами 0322930738 або 0676710444. «Запрошуємо діток із деформаціями хребта – сколіозами, на безкоштовні консультації», – зазначено у дописі.

І додано, що це вже дев’ятий візит Кшиштофа Колтовського до Львова у межах співпраці між Вроцлавською університетською клінікою та дитячою лікарнею і що у Польщі ортопед Колтовський зробив орієнтовно 3 тисячі оперативних втручань дітям зі сколіозами.

Упродовж чотирьох днів перебування у Львові лікар має проконсультувати приблизно тридцять діток та взяти участь в шести оперативних втручаннях різної складності.

У лікарні Першого медичного об’єднання Львова нагадують, що порушення постави має кожна четверта дитина в Україні, і в 5–6 діток із тисячі – це сколіоз, який, здебільшого, трапляється у дівчат. Також лікарі просять звернути увагу на те, що сколіотична хвороба найчастіше проявляється у дітей та підлітків, а її частота перевищує 15% у структурі патології (хворобливих змін. – Т.К.) опорно-рухового апарату.

Тетяна КОЗИРЄВА, «День», Львів

Delimiter 468x90 ad place

Підписуйтесь на свіжі новини:

Газета "День"
читати