Перейти до основного вмісту
На сайті проводяться технічні роботи. Вибачте за незручності.

«Кожна гривня, витрачена на вітчизняне озброєння, буде працювати на безпеку України», – Гліб Канєвський

15 квітня, 16:51
Фото mil.gov.ua

«Україна, з величною історією свого зброярства, стоїть на порозі нової ери у сфері оборонної промисловості. Через російську агресію, наш уряд направляє значні кошти на закупівлю озброєння. Пріоритет Міноборони – вітчизняні виробники. Це шанс для українського оборонно-промислового комплексу до потужного розвитку», – заявив під час відкриття виставки «Нація зброярів» керівник Департаменту політики закупівель Міноборони України Гліб Канєвський. Повідомляє Міністерство оборони України.

Відвідувачі зможуть побачити історію розвитку українського зброярства від найдавніших зразків зброї, наприклад, скіфський меч разом з обладунками, до сучасних, зокрема ударні й розвідувальні дрони.

«Наша мета – встановити прозорі та ефективно працюючі правила закупівель, які збільшать конкуренцію під час торгів», – зазначив Гліб Канєвський.

«Ми прагнемо заохотити ще більше українських виробників зброї до участі на закупівлях. Така позиція Міноборони – не лише стратегічний крок заради зміцнення національної безпеки, але й тактичний з оснащення ЗСУ. Це також інвестиції у майбутнє нашої держави, бо ми отримаємо нові податки та робочі місця, – підкреслив керівник Департаменту політики закупівель Міноборони. – Таким чином, кожна гривня, витрачена на вітчизняне озброєння, буде працювати на майбутнє України – нашу безпеку, нашу економіку та нашу незалежність».

Виставку можна відвідати за адресою: Київ, Грушевського, 30/1, Національний військово-історичний музей України.

Тривалість виставки: 13 квітня - 13 травня.

Delimiter 468x90 ad place

Підписуйтесь на свіжі новини:

Газета "День"
читати