Перейти до основного вмісту
На сайті проводяться технічні роботи. Вибачте за незручності.

Уряд Нідерландів виділили 20 мільйонів євро на FPV-дрони для України

11 липня, 13:21
Фото Генеральний штаб ЗСУ

Нідерланди передають 20 мільйонів євро до спільного фонду Коаліції дронів для України, яка має намір передати 1 мільйон ударних FPV-дронів, повідомляє АрміяInform із посиланням на Міністерство оборони Нідерландів.

Україна має дефіцит безпілотників, росія — ні, зазначили в Міноборони Нідерландів. Щоб зменшити цей дефіцит, Латвія і Україна на початку цього року створили коаліцію безпілотників, до якої приєдналися Нідерланди. У лютому було підписано меморандум про взаєморозуміння.

«Україні потрібно багато ударних дронів. Вони дуже добре зарекомендували себе на полі бою. Разом з 11 іншими країнами ми збираємося надати їх, і ми підтвердили це сьогодні на саміті НАТО», — сказав міністр оборони Рубен Брекельманс.

Мета коаліції — передати Україні 1 мільйон безпілотників цього року, а згодом розширити постачання на інші типи, наприклад, для розвідки. Тим часом, понад 265 компаній, в тому числі дев’ять з Нідерландів, підписали угоду про постачання безпілотників FPV в Україну.

Раніше Міністерство оборони Нідерландів повідомляло, що планує виділити 60 мільйонів євро на морські та FPV безпілотники.

Як повідомляла АрміяInform, Коаліція дронів для України створила спільний фонд на 45 млн євро.

Delimiter 468x90 ad place

Підписуйтесь на свіжі новини:

Газета "День"
читати