Перейти до основного вмісту
На сайті проводяться технічні роботи. Вибачте за незручності.

Veteran Hub запустив соціальну кампанію "Шлях ветеранів та ветеранок", щоб проінформувати українських воїнів про кроки адаптації до цивільного життя

10 серпня, 16:35

Veteran Hub разом з креативною агенцією Underdog запустили інформаційну кампанію «Шлях ветеранів та ветеранок», на основі проведеного раніше дослідження. Для нього організація провела понад 60 глибинних досліджень з ветеранами та ветеранками, аби з'ясувати: що буває у процесі повернення до цивільного життя, доки сама війна триває?

У чому проблема?

За даними Міністерства ветеранів вже сьогодні в Україні 1,2 млн ветеранів. Але за прогнозами їхнє число збільшиться до 5-6 млн. Кожен з воїнів після повернення з фронту стикається з рядом питань: як адаптуватися до ритму життя у цивільному світі, як забезпечувати свою родину, як бути корисним країні у тилу, як налагодити сон, як не корити себе за те, що побратими та посестри продовжують воювати, а ти ні. 

Veteran Hub запустив соціальну кампанію

Яке рішення?

Для того, щоб поінформувати ветеранів та ветеранок про подальші кроки у цивільному житті та показати, що вони не одні проходять цей шлях та постають перед труднощами, Veteran Hub актуалізував свою діяльність. На оновленому сайті організації зібрали деталі кожного етапу шляху воїнів: від служби до відновлення та вкорінення у цивільному житті.

Veteran Hub запустив соціальну кампанію

Крім того, зібрали шість історій українських ветеранів та ветеранок, які саме зараз налагоджують своє життя у тилу. Зокрема, на інформаційних плакатах розміщені особисті інсайти кожного воїна-героя цієї кампанії:

  • Я теж звикаю до буденності та життя загалом;

  • Я теж повернувся «чужим» у цивільне життя;

  • Я теж вчуся спілкуватися та домовлятися з людьми;

  • Я теж боролася з поганим сном;

  • Я теж почав працювати та опановую протез;

  • Я теж не можу розслабитися, але планую життя далі.

Це саме ті слова, які можуть відгукнутися ветеранам та ветеранкам, які проходять подібний шлях.

Як це працює?

Для того, щоб ознайомити якомога більшу кількість ветеранів та ветеранок з інформацією, потрібно було обрати місця розповсюдження інформації, де часто бувають ветерани та їхні близькі. Тому інформативні плакати та анімовані відео ветерани й ветеранки, а також їхні близькі можуть побачити у мережі закладів Aroma Kava. На них є QR-коди, які ведуть на сайт Шлях ветеранів та ветеранок з інформацією про всі етапи життя.

Veteran Hub запустив соціальну кампанію

Крім того, подібні банери воїни можуть побачити на вокзалах українських міст. Адже це традиційно місце великого скупчення людей. До того ж саме вокзали стали символом зустрічей та розставань військових та їхніх близьких.

Інформація буде корисною не лише ветеранам та ветеранкам, а і їхнім рідним, які хочуть підтримати свою близьку людину.

Delimiter 468x90 ad place

Підписуйтесь на свіжі новини:

Газета "День"
читати