Перейти до основного вмісту
На сайті проводяться технічні роботи. Вибачте за незручності.

Енергетики почали встановлювати три підстанції, щоб забезпечити світлом лікарню "Охматдит"

10 липня, 09:33

 

Енергетики ДТЕК почали встановлювати три трансформаторні підстанції, щоб повністю заживити столичну дитячу лікарню "Охматдит", яка 8 липня була атакована російською ракетою.

Про це повідомляє пресслужба ДТЕК, пише Рубрика.

"Енергетики ДТЕК в ці хвилини встановлюють три трансформаторні підстанції, щоб повністю заживити Охматдит", наголосили у повідомленні.

Зазначають, що фахівці роблять все можливе, щоб якнайшвидше повернути світло в лікарню.

Нагадаємо, що внаслідок атаки 8 липня на території "Охматдиту" було зруйновано дві підстанції, енергетики під'єднали лікарню до мобільних трансформаторів.

"Якщо говорити про Охматдит — на території цієї лікарні було дві підстанції, вони повністю зруйновані. Від них живилася вся інфраструктура лікарні, тому вчора ми оперативно надавали допомогу у встановленні мобільних трансформаторних підстанцій, для того, щоб заживити по тимчасовій схемі ті приміщення лікарні, які потребують цього, вони працювали вчора на генераторах там, певні приміщення заживлювали", – раніше розповів виконавчий директор ДТЕК Дмитро Сахарук в ефірі Громадського радіо.

З його слів, потрібно буде відновлювати й підстанції й багато обладнання, оскільки це була інфраструктура лікарні. Визначати етапи відновлення будуть з місцевою владою.

 

Delimiter 468x90 ad place

Підписуйтесь на свіжі новини:

Газета "День"
читати