Перейти до основного вмісту
На сайті проводяться технічні роботи. Вибачте за незручності.

Допомога Україні: НАТО та індо-тихоокеанські партнери запустять нові проєкти

10 липня, 12:33

 

НАТО та його індо-тихоокеанські партнери Японія, Австралія, Нова Зеландія та Південна Корея запустять чотири нові спільні проєкти, пов'язані з допомогою Україні, штучним інтелектом, кібербезпекою та протидією дезінформації.

Про це заявив радник Білого дому з питань нацбезпеки Джейк Салліван на Форумі оборонної промисловості у Вашингтоні, що відбувся перед початком 75-го саміту НАТО, передає Рубрика із посиланням на Білий дім.

У своєму виступі Салліван підкреслив, що зв'язки між Сполученими Штатами, Європою та Індо-Тихоокеанським регіоном ніколи не були такимиважливими чи інтегрованими, як зараз.

"Те, що відбувається в Європі, впливає на Індо-Тихоокеанський регіон, а те, що відбувається в Індо-Тихоокеанському регіоні, впливає на Європу. Ми бачимо це щодня", – сказав він.

За словами представника Білого дому, це стосується, зокрема, передачі Північною Кореєю росії балістичних ракет, якими вона вбиває мирних жителів в Україні, а також торгівлі Китаю з Росією товарами подвійного призначення, що включають мікроелектроніку і технології, які використовуються росіянами для виробництва крилатих ракет.

"Ми щодня працюємо над зміцненням наших партнерств, включаючи запрошення індо-тихоокеанських країн взяти участь у цьому саміті НАТО. Та ми збираємося йти ще далі і найближчими днями країни Альянсу й наші індо-тихоокеанські партнери запустять чотири нові спільні проєкти щодо України, штучного інтелекту, кібербезпеки та протидії дезінформації", – заявив Салліван.

Не вдаючись у подробиці ініціатив, він сказав, що кожна з них буде відрізнятись одна від одної, але всі вони матимуть ту саму головну мету: використати унікальні переваги високорозвинених демократійдля вирішення спільних глобальних проблем.

 

Delimiter 468x90 ad place

Підписуйтесь на свіжі новини:

Газета "День"
читати