Перейти до основного вмісту
На сайті проводяться технічні роботи. Вибачте за незручності.

Три срібла у Чемпіонаті Європи з Combat Ju Jutsu виборов боєць Держприкордонслужби

10 червня, 11:58
Фото dpsu.gov.ua

В Іспанії, у місті Малграт-де-Мар, відбувся Чемпіонат Європи з Бойового Джиу Джитсу, повідомляє Державна прикордонна служба України.

Назарій, молодший лейтенант Харківського прикордонного загону, виборов для України три нагороди у вагових категоріях до 77 кг, ветерани, а саме: срібло ground fight (боротьба в партері), срібло close contact (боротьба в стійці), срібло full contact (повний контакт).

До початку повномасштабного вторгнення рф в Україну Назарій мав сімейний бізнес у сфері нерухомості, час на пізнання світу, самовдосконалення та заняття улюбленими єдиноборствами.

На початку війни Назарій разом із дружиною займалися волонтерською діяльністю та намагалися приносити максимальну користь для військових у боротьбі з окупантами. Наприкінці 2022 далекий від військової служби чоловік, вирішив стати в однострій із Силами оборони України. Назарій поїхав до Києва, де пройшов курси підготовки молодшого офіцерського складу. А вже в березні 2023 року склав присягу на вірність народу Україні та в червні одягнув зелений кашкет.

Наразі він готує бійців: вдосконалює з ними навички стрільби, навчає самозахисту та передає набутий досвід у ближньому бою. Попри тотальну зайнятість, важку ситуацію на Харківщині, Назарій, не пропускає тренувань, кожну вільну хвилину намагається використати з користю і присвятити спорту.

Delimiter 468x90 ad place

Підписуйтесь на свіжі новини:

Газета "День"
читати