Перейти до основного вмісту
На сайті проводяться технічні роботи. Вибачте за незручності.

У США проведено випробування багаторазового гіперзвукового апарата Talon-A

10 березня, 18:50
Фото з сайту stratolaunch.com

У Сполучених Штатах проведено перше успішне льотне випробування приватного багаторазового гіперзвукового апарата Talon-A, що розвинув швидкість 5 Маха (близько 6 тис. км на годину), повідомила компанія-розробник Stratolaunch LLC.

Запуск було здійснено з борту двофюзеляжного літака-розгонника.

"Перший політ випробувального корабля Talon-A (TA-1) успішно завершено. Він являє собою важливу віху в розвитку першого в країні багаторазового гіперзвукового випробувального потенціалу, що фінансується з приватних джерел", - зазначили в компанії.

У листопаді минулого року компанія отримала контракт ВМС США на розробку корабля, в рамках якого передбачається проведення п'яти випробувань в інтересах американських військових.

Основні завдання льотних випробувань включали виконання безпечного запуску корабля ТА-1 з літака-носія, запалювання двигуна, прискорення, стійкий набір висоти і керовану посадку на воду.

"Хоча я не можу повідомити конкретну висоту і швидкість, яких досяг ТА-1 через відповідні угоди з нашими клієнтами, ми раді повідомити, що на додачу до виконання всіх основних і клієнтських завдань польоту ми досягли високих надзвукових швидкостей, що наближаються до 5 Маха", - сказав президент і генеральний директор Stratolaunch Закарі Кревор.

Delimiter 468x90 ad place

Підписуйтесь на свіжі новини:

Газета "День"
читати