Перейти до основного вмісту
На сайті проводяться технічні роботи. Вибачте за незручності.

Київ отримав допомогу від міжнародних партнерів – поліцейські автомобілі, комунальну техніку та генератори

08 лютого, 19:21
Фото kyivcity.gov.ua

Київ отримав від німецьких партнерів 7 поліцейських автомобілів, 4 автівки для «Київзеленбуду», щоб доглядати за столичними парками та скверами, і мікроавтобус для бойового чергування «Київської служби порятунку», повідомляється на сайті Київська міська державна адміністрація. А Данія передала Києву 8 потужних генераторів. Сьогодні мер Києва Віталій Кличко передав техніку столичним поліцейським та комунальникам.

«Сьогодні ми передаємо патрульній поліції Києва 7 поліцейських автомобілів Volkswagen Transporter, які отримали від наших німецьких партнерів. Ці авто Києву передало Міністерство внутрішніх справ, спорту та інтеграції Федеральної землі Баварія. Ще два тижні тому ці автомобілі забезпечували правопорядок на півдні Німеччини, а в наступні декілька днів заступлять на службу у патрульній поліції столиці України. Автівки обладнані спеціально для потреб патрульної поліції, мають усе необхідне для ефективного виконання службових завдань поліцейськими», – зазначив Віталій Кличко.

Німецькі партнери передали техніку і київським комунальникам. Сучасні автівки надійшли від міста-побратима Києва – Мюнхена. Це – 4 авто FIAT DOBLO VW CADDY, що будуть використовуватись «Київзеленбудом» при догляді за столичними парками та скверами. А також мікроавтобус MERCEDES SPRINTER, який заступить на бойове чергування у КАРС «Київська служба порятунку». 

Також сьогодні підприємству «Київтеплоенерго» передали 8 потужних генераторів від данських партнерів – міста-побратима Оденсе. Їх встановлять у котельнях, щоб забезпечити теплопостачання в оселі киян під час відключень електроенергії. Раніше, наприкінці минулого року, Оденсе уже передавало столиці 9 генераторів. 

Посол Королівства Данія в Україні Олє Егберг Міккельсен зауважив, що майже рік тому, коли розпочалося повномасштабне вторгнення росії, члени «Ротарі Клубу» у місті-побратимі Києва Оденсе вирішили збирати кошти для допомогти Україні. І члени групи Ротарі з Оденсе звернулися до своїх колег у Києві. Сьогодні є результат цієї роботи. 

«Я спитав у одного данського активіста – навіщо ви це робите, в чому ваша мотивація. І він сказав мені: «Ми мусимо. Бо коли настає темрява, то потрібні друзі». І це свідчить про те, що данці та українці поділяють спільні фундаментальні цінності – такі як воля, свобода, демократія і верховенство права. Це єднає нас як у мирні часи, так і в часи війни. Ваша боротьба – це також і наша боротьба. І ваша свобода – це також і наша свобода. Ці генератори символізують нашу підтримку українського народу, з яким у нас спільні цінності. І я бажаю, щоб генератори допомагали освітлювали місто Київ, надаючи ще більше наснаги і незламності його мешканцям», – сказав Посол Королівства Данія в Україні Олє Егберг Міккельсен.

Мер Києва Віталій Кличко подякував Німеччині та Данії, представникам «Оденсе Сіті Ротарі Клаб» та «Ротарі Клуб Київ», а також всім міжнародним партнерам за допомогу Києву та Україні в цей складний час.

Нагадаємо, Київ не припиняє оснащувати інфраструктурні об’єкти та пункти обігріву столиці альтернативними джерелами електроенергії, обладнанням для обігріву. Загалом від початку війни Київ також залучив та отримав від європейських партнерів 40 сучасних карет швидкої допомоги, 36 пожежних автомобілів (2 із них у грудні відправили в Харків, який зазнає постійних обстрілів) та 72 автобуси. А також кілька сотень генераторів різної потужності.

Delimiter 468x90 ad place

Підписуйтесь на свіжі новини:

Газета "День"
читати