Перейти до основного вмісту
На сайті проводяться технічні роботи. Вибачте за незручності.

У рф заявили про вибухи в районі рязанської авіабази та роботу ППО у Новоросійську

04 грудня, 09:17

Уночі, 4 грудня, у росії в районі військового летовища "Дягілєво" на околиці міста Рязань пролунали вибухи. У регіоні працювали системи протиповітряної оборони. У районі міста Новоросійськ Краснодарського краю вночі також пролунали вибухи. У регіоні тривала робота систем протиповітряної оборони.

Про це повідомляє Рубрика з посиланням на російське видання Astra та  на мерію Новоросійська, а також місцеві пабліки та росмедіа.

Вибухи на околиці міста Рязань

Місцеві мешканці розповіли представникам російських ЗМІ, що вибухи в районі Дягілєво, де знаходиться авіабаза, було чути близько четвертої години.

Також росмедіа пишуть, що біля Рязані також начебто було чути звуки, характерні для безпілотників. Повідомляється також про роботу сил та засобів протиповітряної оборони.

Додамо, під ранок в інтернеті було оприлюднене відео із вибухом в районі Рязані.

Натомість заяв представників місцевої влади щодо ситуації в Рязані та районі – наразі немає.

Зазначимо, що на авіабазі Дягілєво, за відкритими даними, дислоковані 43-й Центр бойового застосування та переучування льотного складу (ЦБЗ ПЛС), який оснащений літаками Ту-95МС, Ту-22М3, Ту-134УБЛ, Ан-26.

Крім того, на цьому летовищі розташований 203-й окремий авіаполк літаків-заправників, оснащений літаками-заправниками Іл-78.

А поруч з авіабазою Дягілєво також розташований 360-й авіаційний ремонтний завод.

Зазначимо також, що відстань від Рязані до кордону з Україною становить близько 700 кілометрів.

Аеродром Дягілєво в Ростовській області на мапі. Фото: скриншот wikipedia.org

Delimiter 468x90 ad place

Підписуйтесь на свіжі новини:

Газета "День"
читати