Перейти до основного вмісту
На сайті проводяться технічні роботи. Вибачте за незручності.

У 2022 році у понад 100 разів збільшилася кількість класів, шкіл та здобувачів освіти, які перейшли на українську мову навчання – Тарас Кремінь

02 травня, 16:49
Фото mediacenter.org.ua

У 2022 році, в порівнянні з попередніми роками, кількість класів, шкіл та здобувачів освіти, які перейшли на українську мову, збільшилася у понад 100 разів. З 2022 року цей показник зріс ще у 5 разів.

Про це під час брифінгу в Медіацентрі Україна – Укрінформ повідомив Тарас Кремінь, Уповноважений із захисту державної мови.

«У порівнянні з 2022 роком, роками раніше, кількість класів, шкіл та здобувачів освіти, які перейшли на українську мову, збільшилася у понад 100 разів. Якщо казати про динаміку з 2022 року по сьогоднішній період часу, то кількість тих, хто ще продовжує переходити на українську мову, і, відповідно, відмовився від інших мов освітнього процесу збільшилася ще у п’ять разів», – повідомив Тарас Кремінь.

За його словами, до повномасштабного вторгнення 455 тисяч школярів навчалися недержавною мовою. У 2022 році, з початку повномасштабного вторгнення, – чотири тисячі.

«Зараз ми маємо 768 таких школярів, які вступали раніше, освітній процес забезпечувався недержавною мовою, але ця статистика постійно змінюється. Я думаю, що, скажімо, на 1 вересня нового навчального року вона буде набагато кращою», – додав Тарас Кремінь.

Delimiter 468x90 ad place

Підписуйтесь на свіжі новини:

Газета "День"
читати