Перейти до основного вмісту
На сайті проводяться технічні роботи. Вибачте за незручності.

«Львів оживає. Це прекрасно»

У місті третій тиждень поспіль триває акція «Мистецтво. Прогулянки. Спілкування»
28 березня, 11:33

Кілька днів тому «День» писав про старт благодійної культурної ініціативи Асоціації галеристів за участю Львівської міської ради, сенс якої – прогулянки і спілкування митців Львова з вимушено переміщеними особами (див. публікацію «Зігрітися душею. Галеристи організують акцію #львівзустрічає» від 17 березня 2022 року).

Організатори акції, а це – арт-простори «Зелена канапа», «Я Галерея» Павла Гудімова, Львівська національна філармонія та Львівська міська рада – працюють натхненно, наполегливо і з великою любов'ю, з тижня у тиждень збільшуючи кількість заходів, бо, кажуть, війна калічить душі, а мистецтво і просвітницькі заходи можуть хоча б трохи зняти напругу й вивести зі стану потужного стресу.

Уже складено розклад подій у межах акції #Львівзустрічає на наступний тиждень – з 29 березня до 3 квітня.

У програмі, зокрема, екскурсія «Прогулянка вуличками середньовічного Львова», виставка «Дорога» пам'яті Остапа Лозинського у галереї Iconart, атмосферна класична музика в камерному залі Львівської філармонії, вечірня розмова «Культурний фронт: проєкти, творчість, гумор, можливості, санкції під час війни» та бесіда з Богданом Шумиловичем і Борисом Філоненком про львівське мистецтво для (не)львів’ян про художника Володимира Костирка в «Я Галереї», авторська екскурсія виставкою скетчів війни в Україні «Жовто-синій альбом» Лесі Бабляк в «Зеленій канапі», прогулянки парками імені Богдана Хмельницького й «Погулянка» та багато чого іншого – цікавого і корисного. 

З повною програмою третього тижня благодійної культурної ініціативи Асоціації галеристів можна ознайомитися тут – https://www.facebook.com/events/1341106803050983/?ref=newsfeed

Ну і насамкінець відгуки відвідувачів ініціативи:

«Богдан Янчук-Зухер дякую за вечір, було суперсько! Чекаю вже!

Olga Povoroznyk Кайф

Наталія Неграш Pavlo Gudimov , дякую за пізнавальну розповідь! Було круто!

Янина Денисенко Павло Гудімов, Natalia Bunda дякую за таке тепле і душевне спілкування!

Анастасия Костенко Львів оживає, це прекрасно!

Yuriy Yusupov Bravo

Анна Матиенко Да, це було дійсно здорово! Щиро дякую організаторам! Це зараз дуже важливо!

Галина Пушкарьова Чудова ініціатива!

Yura Kobernyk Круто!  ».

Далі буде.

Delimiter 468x90 ad place

Підписуйтесь на свіжі новини:

Газета "День"
читати