Перейти до основного вмісту
На сайті проводяться технічні роботи. Вибачте за незручності.

Ще одна можливість заявити про Україну

Львів’яни представили Україну на міжнародній виставці ділової гостинності та туризму
08 червня, 12:30

Україну та Львів на міжнародній виставці індустрії гостинності та ділового туризму у німецькому у Франкфурті презентували команда Львівського конференц-бюро та управління туризму Львівської міської ради. Про це «Дню» розповіли у пресслужбі Львівської міської ради. І додали, що цьогоріч стенд України отримав особливу увагу від учасників виставки з усього світу: «Міжнародні фахівці індустрії ділової гостинності висловлювали підтримку українцям, домовлялися про майбутні спільні проєкти. А також обговорювали варіанти, як після перемоги відновити туризм в Україні та у Львові – зокрема».

«Дуже важливо бути присутніми на таких подіях, – вважає керівник управління туризму ЛМР Христина Лебедь. – Це ще одна можливість заявити про Україну, про боротьбу нашого народу за свободу світу від росії. Окрім цього, з представниками туристичних індустрій ми говоримо про перспективи співпраці. Наголошуємо, що туризм в Україні не зник. Ми переформатувалися, аби пришвидшити перемогу. Але вірю, що вже зовсім скоро будемо зустрічати у нашому місті гостей з усього світу. І нам до цього потрібно готуватися. У Франкфурті домовилися про проєкти, які допоможуть відновити туристичну індустрію після війни».

Українська делегація на виставці розповідала про ситуацію в Україні, гуманітарну роль Львова у час війни та інвестиційну перспективу міста.

«Проведення IMEX – це яскравий сигнал, що конференції, форуми, конгреси чи виставки готові повертатися до живих форматів після дворічної ковідної перерви, – говорить прокоментувала в.о. директора Львівського конференц-бюро Софія Каїнська. – Більше того, всі організатори шукають нові місця і країни для їх проведення. Львів може стати новим партнером для міжнародних конференцій, адже має що запропонувати. Є конференц-зали різних типів, великий вибір готелів. А головне – професійне середовище, яке готове співпрацювати. Вже зараз Львівське конференц-бюро налагоджує контакти з міжнародними асоціаціями та організаціями, щоб після перемоги вони обрали саме Львів. Сьогодні вже всі знають, де Україна та Львів на карті світу. Сьогодні всі захоплюються українцями. Наші міжнародні друзі, незважаючи на всі виклики війни, хочуть відкривати для себе Україну та говорити про майбутні проєкти». 

Довідково:

IMEX – щорічна Міжнародна виставка ділового туризму, подорожей, зустрічей та заходів Worldwide Exhibition for Incentive Travel, Meetings and Events (IMEX Frankfurt).

Тетяна КОЗИРЄВА, «День»
Фото IMEX

Delimiter 468x90 ad place

Підписуйтесь на свіжі новини:

Газета "День"
читати