Перейти до основного вмісту
На сайті проводяться технічні роботи. Вибачте за незручності.

До ювілею СТБ подарували урядовий «дах»

13 червня, 00:00
Анатолій ЛЕМИШ, Наталя ЛІГАЧОВА, «День» Днями відомого бізнесмена Володимира Сивковича було призначено радником на громадських засадах прем’єр-міністра Валерія Пустовойтенка. Володимир Леонідович, колишній кадровий співробітник СБУ, нині успішно займається бізнесом, керуючи авіакомпанією «Віта», що виробляє авіатехніку, низкою торгових і медичних фірм. Півтора року тому він ввійшов до числа співзасновників телеканалу СТБ і став головою Громадської ради СТБ. За його відчутної фінансової допомоги телекомпанія успішно «розкрутилася» й посіла гідне місце в ефірі.

Під час виборів пан Сивкович входив до списку Ліберальної партії України (не будучи її членом), але в парламент не пройшов разом із партією.

За словами президента СТБ Миколи Княжицького, нове призначення Сивковича є громадським і жодним чином не позначиться ні на його участі в раді директорів СТБ, ні на телевізійній політиці СТБ загалом, оскільки Сивкович займається суто економічними питаннями. Княжицький не коментував причини призначення Сивковича радником прем’єр-міністра, сказавши, що це справа самого Пустовойтенка.

А незалежні експерти вказують на давні зв’язки Володимира Сивковича як бізнесмена з державними структурами. На їхню думку, призначення Сивковича справді навряд чи істотно позначиться на досить самостійній ефірній політиці СТБ. Хоча, з іншого боку, нині практично кожний телеканал шукає якийсь «м’який дах». При цьому дах урядовий — за відгуками тих самих експертів — і справді трохи м’якший за президентський. Люди з оточення останнього набагато жорсткіше контролюють «підопічних».
 
 

Delimiter 468x90 ad place

Підписуйтесь на свіжі новини:

Газета "День"
читати