Перейти до основного вмісту
На сайті проводяться технічні роботи. Вибачте за незручності.

Прихований Фалері Нові

Науковці відкрили стародавнє місто за допомогою радіолокаційних технологій
11 червня, 10:12

Контури стародавнього міста на північ від Риму, поховані під землею протягом 13 століть, були розкриті за допомогою квадроцикла та наземного проникаючого радара, повідомляє www.thelocal.it.

Пишність давно похованого Фалері Нові в долині річки Тибр було виявлено та нанесено на карту без зрушення жодного каменя.

Натомість дослідники Кембриджського університету та Університету Гента в Бельгії використовували наземні радіолокаційні станції та супутникову навігацію для створення складних 3-D зображень колись загубленого міста. Результати, опубліковані у вівторок у журналі Antiquity, пролили світло на аспекти римської архітектури та міського дизайну, про які було відомо відносно мало.

Також було вперше застосовано наземну радіолокаційну технологію — GPR — для встановлення планування цілого міста, заявив професор Мартін Міллетт, один з авторів дослідження. «Це дає вам картину просто фантастично високої роздільної здатності, — сказав Міллетт. — Радіолокатор робить дозволяє вам бачити, що відбувається на різних глибинах».

Delimiter 468x90 ad place

Підписуйтесь на свіжі новини:

Газета "День"
читати