Спільний проект «Дня» і «Еспресо» (6 частина)

Ексклюзивно спільний проект каналу «Еспресо» та газети «День» дивіться з 31 жовтня, з понеділка по четвер, о 19.00 в програмі «Підсумки з Василем Зимою».

Для історії українського телебачення цей проект «Еспресо» і «Дня» — це без перебільшення безпрецедентний вчинок. Ніколи до цього ТБ не проявляло такого здорового інтересу до якісної друкованої преси — тим паче — не робило циклу із 6 окремих випусків. З нагоди 20-ліття «Дня» телеканал «Еспресо» приготував своїм глядачам унікальний контент — спеціальний проект, у випусках якого історія країни розповідатиметься через історію життя людей очима відомих українських журналістів «Дня».

Про спільний проект каналу і газети ведучий говорить Василь Зима із захопленням: «Це та історія, коли подібне притягує подібне. І газета «День», і телеканал «Еспресо»: а) проукраїнські ЗМІ; б) апелюють до здорового глузду і намагаються шукати і знаходити смисли; в) вони дають читачам і глядачам більше. І найголовніше — в інформаційному просторі треба завойовувати нові ніші і впливати на думки людей, тому це вчасно, і це має спрацювати», - зауважує Василь Зима. - «Ми, на жаль, знаємо історію найновішу України фрагментарно або ж на рівні власного сприйняття: об’єктивно висвітлити низку подій — не так просто. Окрім того, газета робить акценти, на які часто не зважають, і пояснює, що було і що буде. Робити читача знаючим — це прекрасна ідея. Це відкриє Україну по-іншому, — зауважує Василь Зима. — Скажу відверто: все, що робить «День», варто уваги. Найголовніше — ви формуєте душі і мізки активної української молоді. Інвестиції в майбутнє — ось, як на мене, найважливіша робота газети «День». Бажаю тільки більше проектів і ще багато років життя».

Редактор відділу «Суспільства» газети «День» Марія ПРОКОПЕНКО у відео-сюжеті на каналі «Еспресо» розповість про Літню школу журналістики «Дня» та свій особистий шлях у професію журналіста.