Спільний проект «Дня» і «Еспресо» (1 частина)

Ексклюзивно спільний проект каналу «Еспресо» та газети «День» дивіться з 31 жовтня, з понеділка по четвер, о 19.00 в програмі «Підсумки з Василем Зимою».

Для історії українського телебачення цей проект «Еспресо» і «Дня» — це без перебільшення безпрецедентний вчинок. Ніколи до цього ТБ не проявляло такого здорового інтересу до якісної друкованої преси — тим паче — не робило циклу із 6 окремих випусків. З нагоди 20-ліття «Дня» телеканал «Еспресо» приготував своїм глядачам унікальний контент — спеціальний проект, у випусках якого історія країни розповідатиметься через історію життя людей очима відомих українських журналістів «Дня».

Про спільний проект каналу і газети ведучий говорить Василь Зима із захопленням: «Це та історія, коли подібне притягує подібне. І газета «День», і телеканал «Еспресо»: а) проукраїнські ЗМІ; б) апелюють до здорового глузду і намагаються шукати і знаходити смисли; в) вони дають читачам і глядачам більше. І найголовніше — в інформаційному просторі треба завойовувати нові ніші і впливати на думки людей, тому це вчасно, і це має спрацювати», - зауважує Василь Зима. - «Ми, на жаль, знаємо історію найновішу України фрагментарно або ж на рівні власного сприйняття: об’єктивно висвітлити низку подій — не так просто. Окрім того, газета робить акценти, на які часто не зважають, і пояснює, що було і що буде. Робити читача знаючим — це прекрасна ідея. Це відкриє Україну по-іншому, — зауважує Василь Зима. — Скажу відверто: все, що робить «День», варто уваги. Найголовніше — ви формуєте душі і мізки активної української молоді. Інвестиції в майбутнє — ось, як на мене, найважливіша робота газети «День». Бажаю тільки більше проектів і ще багато років життя»+

Глядачі побачать випуск, у якому свою історію у «Дні», резонансні теми, які газета не покидає десятиліттями, та готовність завжди боротися за свою принципову позицію розкаже редактор відділу політики «Дня», лауреат Премії за громадянську позицію ім. Джеймса Мейса, автор книги «Котел» Іван Капсамун.