«Потрібна чітка стратегія поведінки під час війни»

Головний редактор «Дня» Лариса Івшина стала гостею телеканалу «112 Україна»

Головний редактор газети «День» Лариса Івшина 26 липня стала гостею каналу «112 Україна». В ефірі разом з ведучими Василем Анановим та Еліною Бекетовою Лариса Олексіївна обговорила процес відключення окупованих районів Донецької області від електроживлення, про видворення СБУ з України російської журналістки Марії Князевої (Саушкіної) та інші актуальні теми.

За словами Лариси Івшиної, ризики відключення окупованих районів Донецької області від електроживлення полягають у тому, що, перш за все, має бути прийнятий закон про реінтеграцію і має бути поєднаний з нашими впливами на окуповані території.

Дискутуючи про питання доречності відключення окупованої території Донеччини від електроенергії на офіційному рівні Лариса Олексіївна зазначила: «Ми, як журналісти, маємо домагатись від експертів та РНБО більших тлумачень, наскільки це справді впливає на загальну стратегію і поведінку... Для мене, наприклад, більшим інформаційним приводом є консервування концерну «Антонов».

Також головний редактор «Дня» нагадала, що ми зараз перебуваємо у такій ситуації, коли українська потужна відповідь на російську агресію ще чітко не сформована. У той час, коли Росія нагромаджує війська і готується до маневрів на території Білорусії: «Українські політики повинні виробляти негайні і адекватні реакції на загрози, які висять над Україною».