Лариса Івшина стала гостею телеканалу «112 Україна»

Головний редактор газети «День» Лариса Івшина 21 серпня стала гостею каналу «112 Україна». В ефірі разом з ведучими Лариса Олексіївна обговорила очікування від зустрічі помічника президента РФ Владислава Суркова та спецпредставника США по Україні Курта Волкера, приїзд голови Пентагону Джеймса Меттіса, потенційні загрози для України через російсько-білоруські навчання та оцінила судові процеси проти Борислава Розенблата та Михайла Добкіна.

Лариса Івшина зазначила, що символічним є те, що зустрічі американських дипломатів відбуваються у датах відновлення незалежності України. «Європа показала надмірну гнучкість у стосунках з Росією, у той час, коли США демонструє рішучість прийнявши новий пакет санкцій. На сьогодні дуже чітко проглядається частина відповідальності європейських країн за цю нестабільність на європейському континенті», - відзначила гостя студії.

У свою чергу, сьогоднішні судові процеси над політика головний редактор газети «День» охарактеризувала як «глибоку політичну антисанітарію, яка нагромаджувалася всі ці роки». Лариса Олексіївна згадала період новітньої історії, коли Україна здобула незалежність — «це були часи формування суспільства, але кланово-олігархічна система зжерла усі ресурси держави і вже пожирає сама себе».

Лариса Івшина нагадала, що Мінські угоди – це політичний й дипломатичний котел для України, який є інструментом досягнення плану Росії по федералізації нашої країни, та перешкоджання процесам інтеграції України в НАТО та ЄС.

Більше дивіться у відео